Система утеплення "мокрий фасад"
Пропонуємо до Вашої уваги детальний опис теплоізоляційної системи «мокрий фасад». Для цього застосовуються спеціальні «мокрі» склади, які розводять за допомогою води або розчинників.
Якщо Ваш будинок буде утеплений таким способом, то фасад виглядатиме красиво та презентабельно у найкращих традиціях сучасності. Технологію утеплення «мокрий фасад» можна вважати декоративним оформленням.
Цей спосіб застосовують для утеплення таких будівель:
- житлових будинків;
- адміністративних установ;
- розважальних закладів;
- спортивних комплексів тощо.
Перед початком робіт будівлю накривають сіткою або плівкою, встановлюють ліси. Це захищає будову та безпосередньо фасад від негативного впливу опадів та сонячних променів, а також прилеглу територію від зайвих забруднень.
Давайте розглянемо етапи проведення технології утеплення «мокрий фасад».
1. Підготовка основи. Для цього поверхню очищають від пилу, бруду, ділянок, що руйнуються. За допомогою штукатурних розчинів згладжують нерівності. Після цього поверхня грунтується.
2. Встановлення цокольного профілю. Профіль необхідно встановити горизонтально, з чітким дотриманням кутів.
3. Приклеювання пінопласту до стіни. Для цього можна взяти пінопласт ПСБ-С-25 1000x500x30, представлений на сайті Пінопласт-Плюс. Для цього використовується спеціальний клей для пінопласту. Можна взяти клей для пінопласту РК-54. Клейову суміш необхідно готувати, чітко дотримуючись інструкцій. Клеєм необхідно покрити щонайменше 40% плити пінопласту.
4. Кріплення плит. Слідкуйте за дотриманням рівня. Приклеюйте пінопластові плити на кшталт цегляної кладки із зазорами 2-3 мм.
5. Дочекайтеся повного висихання клею (вказано на упаковці).
6. Кріплення пінопласту за допомогою фасадних дюбелів.
7. Кріплення армувальної сітки. Виробляється через добу після монтажу плит. Розкроювати сітку необхідно з припусками 10 мм. Це приховає нерівності на стиках плит.
8. Нанесення декоративної штукатурки.
Приємного будівництва та ремонту! І нехай фасад Вашої оселі буде неповторним!