Застосування скловолоконної штукатурної сітки
У нашій статті ми поговоримо про сферу застосування скловолоконних сіток, а також основні правила вибору таких. Скловолоконну сітку застосовують для армування шарів штукатурки, шпаклівки, цементу, а також теплоізоляції. Таку сітку виготовляють шляхом переплетення волокон качка з волокнами основи і просочується розчином полімеру. Завдяки такому просоченню, - сітка набуває лугостійких властивостей.
Переваги фасадної сітки полягають у наступному:
- Захист поверхні від тріщин;
- Поліпшення механічної міцності поверхні;
- Стійкість поверхні до дії лугів;
- Довговічність поверхні.
Завдяки цим властивостям сітку використовують для проведення штукатурних робіт, як зовнішніх (упорядкування фасаду), так і внутрішніх (штукатурка стін та стелі). Якщо ви зібралися закріпити поверхневий шар в кутах приміщення, варто звернути увагу на фасадну сітку ANSERGLOB 145. Завдяки штукатурній сітці, при висиханні, поверхня не розтріскується під час перепадів температури, а також при усадці будівлі.
Скловолоконні сітки застосовують:
- при армуванні гідроізолюючих шарів плит перекриття та даху;
- для того щоб зробити заливні покриття (самовірівнювальні суміші) більш міцними;
- для надання міцності штукатурним розчинам;
- для зміцнення основи (наприклад, під час кладки керамічної плитки).
На сьогоднішній день ринок надає споживачеві широкий вибір сіток, що армують. Вибираючи армувальну скловолоконну сітку, необхідно звернути увагу на такі моменти:
- стійкість до дії лужного середовища;
- стійкість до розтягуючого впливу;
- якість плетіння.
Усі властивості товару, підтверджені, результатами випробувань незалежної лабораторії мають бути зазначені у паспорті виробу. Сподіваємось, наші рекомендації допоможуть вам у проведенні довговічного штукатурного шару.