Технологія армування стін

Завдяки впровадженню технології армування стін після зовнішнього утеплення досягається ефективне підвищення стійкості штукатурки до виникнення тріщин та небажаного розтріскування від різноманітних вібрацій. Армування стін здійснюється за допомогою сітки, поміщеної між двома шарами суміші, що клеїть. Цей процес називається вкладенням армованої сітки для штукатурки. Окремі шари або полотна з армованої сітки для штукатурки завжди розташовуються на 10 см вище або нижче за наступний шлях сітки. Це так зване «професійне перекриття».

1-й крок: підготовка перед армуванням стін

Подготовка стен для армированияВіконні та дверні отвори необхідно герметизувати перед тим, як почнуться оздоблювальні роботи та армування - це необхідно, щоб уникнути попадання вологи. З'єднання з підвіконнями та віконними рамами повинні бути армовані сіткою для того, щоб уникнути розтріскування штукатурки. Захистіть покриття вікон та дверей монтажним скотчем. 

2-й крок: армування укосів

Армирование откосовУ кутовій області вікон та дверей завжди вставляйте діагональну армовану сітку для штукатурки, смужками тканини приблизно 20 х 30 см в армуючий шар. Переконайтеся, що смужки тканини щільно встановлені у кутах отворів будівлі. Щоб сформувати вертикальні та ударостійкі краї будівлі, використовуйте такі діагональні напрямні по всій площі армування стіни. Подальше посилення загальної площі стін може забезпечуватись за рахунок накладання нового шару сітки на кутові кронштейни.

3-й крок: нанесення клею для армування

Клей для армирования стенНанесіть шар шару товщиною 4 мм на ізоляційні плити і протріть його зубчастим шпателем 10 х 10 мм. Нанесення клею для армування має бути рівномірним, тому що впливає на вигляд фасаду: клею має бути і не мало, і не багато. Заберіть усі надлишки і не змушуйте клей для армування пересихати – здійснюйте монтаж армованої сітки для штукатурки відразу після нанесення суміші.

3-й крок: вкладення армованої сітки

Вложение армированной сеткиВикористовуючи вирівнювач, втисніть армуючу сітку в адгезивний шар вертикальними доріжками без утворення заломів та складок. Після завершення армуючий шар повинен бути товщиною 3-4 см. Окремі полотна армуючої сітки повинні перекриватися не менше ніж на 10 см. Надлишки видаліть за допомогою поверхневого шпателя. Армована сітка для штукатурки має бути повністю вбудована в клейкий шар!

4-й крок: фінішне оздоблення армування

Отделка армированияПісля висихання армуючого шару (щонайменше 3 дні!), Ви можете застосувати гіпсову основу для закріплення результату армування стін. Залежно від природи підкладки потрібно близько 0,2 кг/кв. Після етапу армування стін ви можете переходити у фінішній штукатурці – заключному етапі створення фасаду вашого будинку!